ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ: Προτεινόμενη τριάδα για 13/6/12

111
ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ
OVER
1,75
 Οι Ολλανδοί χάσαμε ένα τσουβάλι ευκαιρίες και το πλήρωσαν με τη Δανία, τώρα είναι με την πλάτη στον τοίχο αφού πρέπει να πάρουν θετικό αποτέλεσμα αν δεν θέλουν να αποχαιρετήσουν από τώρα τη διοργάνωση. Από την άλλη οι Γερμανοί νίκησαν τη Πορτογαλία όχι με την εμφάνιση που θα περιμέναμε και πάνε σε αυτό το ντέρμπι με άλλο αέρα OVER

ΙΣ2
22:00
215
ΑΛΚΟΡΚΟΝ - ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ
η UNDER
3,1 η 1,5

Αξίζει να σημειωθεί πως στον αγώνα της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος, οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες με 2-2, με την Βαγιαδολίδ να παίρνει προβάδισμα δύο τερμάτων στις αρχές του δεύτερου ημιχρόνου και την Αλκορκόν να ισοφαρίζει έξι λεπτά πριν το τέλος.  X

CLA
03:50
216
ΣΑΝΤΟΣ - ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ
X
3,2

Oι δύο ομάδες περιμένουν εδώ και καιρό με ανυπομονησία αυτή τη συνάντηση. Η Σάντος με τον Νεϊμάρ και πάλι στη σύνθεσή της σίγουρα θα είναι πιο επικίνδυνη επιθετικά, όμως η άμυνα της Κορίνθιανς έχει τα φόντα να την κρατήσει μακριά από την περιοχή της. Προβάδισμα στον πρώτο μεταξύ τους ημιτελικό έχει το  X  στο 3,2